Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement
Als u in Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement João Pessoa verblijft, kunt u het strand Cabo Branco bereiken, gelegen op ongeveer 4 km afstand.
Het strand Tambau ligt op circa 10 minuten rijden, terwijl de MAG Shopping amper 450 meter verwijderd van het appartement is. Het Historisch Centrum is binnen 7 km van dit appartement.
Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement biedt een balkon, evenals comfort zoals airconditioning.
Restaurante Dona Branca biedt Braziliaanse gerechten aan en ligt op 450 meter afstand. De accommodatie is binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van het treinstation Train.
- Locale bezienswaardigheiden
- Popular Artist House4856 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement hotel?
Tijdens het verblijf in Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement hotel, moet je geen attracties van João Pessoa missen, het strand Cabo Branco (4 km), het strand Tambau (2 km) en het Historisch Centrum bereikbaar met 15 minuten rijden. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement hotel parkeren?
Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement hotel biedt een privé-autoparkeren aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van dit hotel in João Pessoa uitchecken?
Klanten van dit hotel in João Pessoa moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement hotel?
Er is een zwembad op het dak beschikbaar bij Refugio Dos Sonhos A Beira-Mar! Appartement hotel.